HAKKIMIZDA


1976 yılında Orhan Yüksel’in, Yüksel Boya olarak faaliyetlerine başladığı sektöre bugün yeni marka Omesa da eklenmiştir.

Sanayi grubunda tüm Ege Bölgesi’ne hizmet veren Omesa pazarlama, satış sonrası hizmetler ve zamanında teslim konularını temel iş prensibi olarak benimsemiş bu yönüyle de her zaman mutlak müşteri memnuniyeti inşa etmiştir.

Teknolojik gelişmeler ışığında koşulsuz müşteri memnuniyeti sunan Omesa, çalıştığı markaların beklentilerini karşılayan ürünleri ile çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir. Anıl Yüksel Boya’nın sektördeki 40 yıllık tecrübesi ışığında çalışmalarını sürdüren Omesa, sürdürülebilir gelecek için modern teknolojileri deneyimle birleştirerek müşteri istek ve ihtiyaçlarını en verimli şekilde karşılamayı amaçlamaktadır.

Sürekli araştıran ve gelişen personeli ile kaliteden ödün vermeden istikrarlı büyümeyi temel alan Omesa, kuruluşundan bu yana yenilikçi ürünleri ile markaların çözüm ortağı olmaya devam etmektedir.VİZYON


Üretim kalitemizi, pazarlama ve satış sonrası hizmetlerimizi Ege Bölgesi’nden başlayarak tüm Türkiye’deki endüstriyel markaların keşfetmesini sağlamak.MİSYON


Yenilikçi ürünler ve mutlak müşteri memnuniyeti ile en çok tercih edilen markalardan biri olmak.

 

Yükleniyor..